Senegal-Güney Afrika Maç Tahmini 14 kasım 2017

Senegal-Güney Afrika maç tahmini

Salı 14 Kasım 2017 – Başlangıç: 2030’ler

Senegal- Güney Afrika maç istatistikleri

Dünya Kupası elemelerinin Afrika bölümünün üçüncü etabı Salı gecesi Senegal’e Güney Afrika’ya bakarken devam ediyor, Salı gecesi Dakar’daki Stade Léopold Sédar Senghor’da ev sahipliği yapmak isteyen konuklar bu sefer ikiye katlandı. D Grubu tarzdadır.

Senegal istatistikleri, takım haberleri

Bu gece oynanan rakipleri Güney Afrika’da 2-0 yenen Senegal, bir sonraki aşamaya hazırlanıyor ancak Salı gecesi Güney Afrika’ya ev sahipliği yaparken grupta yenilmemiş statüsünü korumak isteyen şüphesiz, 3-2-0 8/2 genel sağlam rekoru.

Cape Verde Adaları’ndaki galibiyetlerle Güney Afrika’nın yanı sıra bu akşam Senegal de bu akşam kendine güvenen bir havada olacak ve bu akşam dokuz maça Dünya Kupası eleme günlerine yenilmek istemeyecekler. Ziyaretçiler için daha büyük bir tahribat yaratmak için Sakho ve Mane’ye dikkat edin.

Güney afrika istatistikleri, takım haberleri.

Güney Afrika, Senegal’e 2-0 yenildikten sonra D Grubu’nun dibine kadar kök salmış kalır ve şimdi Senegal’i aynı rakiplerle karşı karşıya buluyorlar, ancak bu sefer ev konforu olmaksızın, Senegal’i yok etmek için yokuş yukarı bir görevle yüzleştiler. kendi arka bahçesinde.

Güney Afrika, bu grup aşamasında Burkina Faso’ya karşı 3-1 kazanarak sadece bir galibiyet kaydetti, ancak son dört maçtan üç yenilgi bu maçın altına girmek için çaresiz kalacakları uzun bir akşam olacağını gösteriyor. kazıktan.

Sýnýf ve kalitedeki fark önceki rastlantida görüldü ve sene gecesi ivmelendirmeye devam etmeleri için Senegal’den ayný þeyi bekliyorum.

Seç: Senegal AH-1 @ 1.79

Leave a Reply

Etiketler:, , , , , , , ,