Tunus-Libya Maç Tahmini 11 kasım 2017

Tunus-Libya için Maç tahmini

Tunus ve Libya Stade Olympique de Radès’de WC Nitelendirme Afrika fazı için bir toplantıda oynuyorlar. Yakınlarda yapılan doğrudan maçların rekoru, son 3 maçta 2 galip çıkan ve 1 kaybeden ev sahibi takımın lehine sonuç verir. Libya, ev oyunlarında ve ziyaretçilerde bir farklılık sergilediğinden, bu maçta ev faktörü önemli bir rol oynayabilir

Tunus Takım Haberleri

4 galibiyet ve 1 beraberlik sonrası ev sahibi takım şu sıralar 1. sırada ve 13 puanla kazanıyor. Son maçta, Gine’ye karşı (1-4) takımını kaybetti ve bir önceki maçta (2-2) uzaklaşarak Kongo DR’ye bağlandı. Bu, son 30 maçta ziyaretçi olarak 7 galibiyet, 2 beraberlik ve 6 kayıp kaydettiğinden, stadyumun dışından oynarken gelirini koruyan bir ekip; Stadyumunda 8 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 kayıp verdi. Son 10 ev karşılaşmasında Tunus’un 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 zararı var.

Bu yarışmada son 7 maçtan hiçbirini kaybetmediniz. Savunma sağlamlığı, son 7 maçın 5’inde gol attığı için güçlü bir yer olmamıştır, ancak bu yarış için son 7 maçın her birinde en az bir gol attığından saldırısı düzenli olarak atılmıştır.

Tunus-Libya İstatistikleri

Tunus, Gine topraklarında 1-4 galibiyet ile bu oyuna girdi ve dördüncü toplantına, birçok müsabakada yenilgiyi kanıtlamadan toplandı: goller Msakni (3) ve Ben Amor tarafından skorlandı. Tunusluların 2018 Dünya Kupası’nda yer almalarını sağlamak için yalnızca bir çekilişe ihtiyaç duyduklarını bildirmek önemlidir. Herkes öncesi bu oyunda, seçici Nabil Maaloul, topa yaptığı olağan 4-3-3 ayrıcalıklı sahaya sahip ve organizatötif saldırılarda oynamalı ve rakibine tehlike oluşturmanın en iyi yolunu arıyor. Wahbi Khazri, Fas’taki en tehlikeli oyuncudur, saldırı için top taşımacılığında büyük bir hız ve uzman sahibidir. Bu oyun için ev seçici en iyi oyuncularıyla oynamalıdır.

Libya Takım Haberleri

1 galibiyet ve 4 kayıp sonrasında, uzatma ekibi şu anda 4. sırada ve 3 puanla kazanıyor. Evinde Congo DR’ye karşı (1-2) evinde kaybedilen son maçta, bir önceki oyunda Gine ile evinde (1-0) evinde kazandı. Bu, evdeki faktörlerden etkilenen, hayranlarının desteğiyle oynarken daha güçlü bir takım. Son 30 maçta ziyaretçi olarak 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 10 kayıp kaydedildi ve toplam 13 gol atıldı ve 28 puan kaybetti. ; Stadyumunda 5 galibiyet, 5 beraberlik ve 5 kayıp karşısında toplam 17 gol attı ve 14 puan kaybetti. Tüm yarışmalara son sekiz maç oynayan Libya 3 ve 5’inci mağlubiyetlerini kaybetti. Son 7 maçın 5’inde gol atabildikleri için savunma sağlamlığı güçlü bir nokta değil, ancak gol attığı için saldırıları düzenli olarak attı. Bu yarışmada son 7 maçtan 5’i.

Libya takımının son 3 maçındaki ikinci yenilgisini Kongo DR’ye 1-0 yenerek başladı: Ali Al Musrati’nin tek golü atmaktı. Bu uzatmalı oyunda teknik direktör Jalal Damja, çoğu zaman karşı saldırıya uğrayan bir blokla daha temkinli bir strateji seçmeli. Chaves’in Hamdou Elhouni, Libya’nın en ilgi çekici yerlerinden birisidir ve karşı saldırıda mükemmel bir oyuncu. Bu oyun için antrenör her zamanki tercihlerine güvenir.

Tunus-Libya Tahminleri
Doğru Skor Tahmini: 1-0
Toplam Hedef Tahmini: UNDER 2.5 Gol
Her İki Takımın Skoru: YOK

Leave a Reply

Etiketler:, , , ,