Palmeiras – Flamengo Maç Tahmini 12 kasım 201

Palmeiras-Flamengo önizleme, ipuçları

Palmeiras ve Flamengo, Brasileirão Serisi A’nın 34. turunda oynanan maçta Allianz Parque’de oynuyorlar. Her iki takım da, 20-07-2017 yılları arasında ligin bu baskısında birbirlerine en son karşılaştıkları zaman (2-2) maçlarını bağladılar. Geçtiğimiz günlerde yapılan doğrudan maçların rekoru, son 7 maçta 3 galibiyet alan ev ekipinin lehinedir ve 3 kaybetmiştir ve 1 kaybetmiştir. Flamengo ev oyunlarında performans farklılıkları gösterdiği için bu maçta ev faktörü önemli bir rol oynayabilir. ziyaretçi olarak.

Palmeiras Takım Haberleri

Ev sahibi takım şu sıralar 16 puan, 6 beraberlik ve 11 zarardan sonra 54 puan ile 4. sırada. Sondan bir önceki maçta, Korintlilere yenildi (3-2). Son maçta Zafer’e yenildi (3-1). Bu, son 30 maçta ziyaretçi olarak 7 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 kaybı kaydettiğinden, stadyum dışında oynarken gelirini koruyan bir ekip; Stadyumunda 8 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 kayıp verdi. Şampiyona için yapılan son 10 maçta Palmeiras 30 galibiyet ile 2 galibiyet ve 3 kaybetme kaydetti. Son 10 maçın 7’sinde takım rakiplerine gol attı, bu yüzden gösterilemedi. büyük savunma sağlamlığı, ancak saldırı düzenli olarak attı, çünkü bu yarışmada son 10 maçın 9’unda başarıyı yakalamışlardı. Bu yarışmada 33 maçta, ilk golünü attığı 15 maçta sadece 2 tur yönetildi. Bu yarışmada oynanan son 16 maçta 1 önemli nokta var: 26 golün 11’ini dakikalarla attı (31′-45 ‘).

Palmeiras vs Flamengo RJ Maç tahmini İstatistikleri

Brezilya Şampiyonası’nın ikinci turunun başlangıcında Palmeiras mükemmel bir şekle sahipti, ancak aynı hızda ilerleyemedi ve şimdi kazanılan üç tur var, bu nedenle liderden uzaklaştı, ancak yine de erişim içinde iyi bir yerleşim içinde. grubunu Copa Libertadores’e götürdü. Takım ard arda iki yenilgiden geldi; Sonunda oyuna hakim durumdaydı ve pas değiştirme konusunda mükemmel kaliteyi gösterdi, ancak sonuçta etkili olmadı ve savunma sektöründe arzulanan çok şey bıraktı, bu nedenle Vitoria tarafından şaşırttı. O maça rağmen, saldırı performansı, yarışma boyunca gösterilenlerle çarpıcıydı, çünkü takım o zamana kadar dokuz maçta dengelenmemiş olsa da, en iyi hücuma sahipti. Son turda belirtildiği gibi kulübün güçlü yönlerinden biri, iyi top tutma, bu da rakibin çalışmasını zorlaştırıyor. Antrenörün, topçu Willian’ın geri gelmesi bekleniyor, ancak aksine Kolombiya Milli Takımı’ndaki Mina ve Borja’nın elinde değil.

Flamengo RJ Takım Haberleri

13 galibiyet, 11 beraberlik ve 9 kayıp sonrasında konuk takım, 7 puan kazandı ve 50 puan kazandı. Geçen maçta, önceki maçında Grêmio’ya karşı oynadığı karşılaşmada kaybettiği Cruzeiro evini (2-0) kazandı (3-1). Bu, evdeki faktörlerden etkilenen, taraftarlarının desteğiyle oynarken daha güçlü bir takım. Son 30 maçta ziyaretçi olarak 3 galibiyet, 5 beraberlik ve 7 kayıp kaydedildi ve toplam 10 gol atıldı ve 19 puan kaybetti. . Zaten evde, toplam 9 gol, 5 beraberlik ve 1 kazandı ve toplam 30 gol atıldı ve 10 puan kaybetti. Son 10 deplasmanda 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 6 kaybı 30 galibiyet ile 8 puan kazandı. Ligde oynanan maçlarda ilk 45’ün sonunda en sık görülen sonuç 0 Bu, 17 karşılaşmanın 10’unda meydana geldi. Saldırısı düzenli olarak attı, Bu yarışmada son 10 maçın 7’sinde başarıyı elde etmeyi başardı. Uzakdoğu oyunlarında, az sayıdaki golle ilgili bir eğilim var, çünkü rekabetin son 16 maçının 12’sinde 2.5 golün altına düştü. Bu yarışmadaki 33 maçta, ilk golü 13 kere düşürmüş ve asla skoru çevirmek başarısız olmuştu. Bu yarışmada ziyaretçi olarak oynanan son 16 maçta 2 periyot var: Dakikalar arasındaki (61′-75 ‘) 15 golün 6’sını attı; tutanakta 21 golün 8’inde (46’-60 ‘) oynadı. Bu yarışmada ziyaretçi olarak oynanan son 16 maçta 2 periyot var: Dakikalar arasındaki (61’-75 ‘) 15 golün 6’sını attı; tutanakta 21 golün 8’inde (46’-60 ‘) oynadı. Bu yarışmada ziyaretçi olarak oynanan son 16 maçta 2 periyot var: Dakikalar arasındaki (61’-75 ‘) 15 golün 6’sını attı; tutanakta 21 golün 8’inde (46’-60 ‘) oynadı.

Flamengo, Brasileirão’da kazanmak için geri döndükten sonra biraz daha rahatlamış olan bu oyun için biraz daha rahatlamış ve bu da üç tur süren ve iki yenilgi yaşadığı ve tek gol attığı bir döneme giriyor. O zaman, takım pas değiştirme konusunda çok fazla hassaslık gösterdi ve rakibin iki katını bitirdi ve iyi savunmacı bir performans sayesinde, Cruzeiro’ya karşı üç puan aldılar; Cruzeiro, ayrıca, erişim grubunda bir yer için kavga ediyorlardı . Bu, Cariocas’ın bir gol vermediği, böylece savunmanın tutarlılığını kanıtlayan ve rekabetten en az sızdırılan beş futbol oyuncağı arasındaki sekizinci oyundu. Bununla birlikte, saldırı arzulanan herhangi bir şeyi bırakmaz, en iyisini bitirir.

Doğru Skor Tahmini: 2-1
Toplam Hedefler Tahmin: Üzerinden 2.5 Gol
Her İki Takımın Skorları: EVET

One Response

Leave a Reply

Etiketler:, , , , ,